Oferta archiwalna

Inżynier ds. projektów inwestycyjnych

3 800,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

inżynier Limanowa, specjalista Limanowa, inżynier ds projektów inwestycyjnych Limanowa

  • współtworzenie planów inwestycyjnych
  • opracowanie specyfikacji projektów technologicznych linii produkcyjnych dla przemysłu spożywczego
  • zbieranie
    ofert na wykonanie robot oraz prowadzenie negocjacji cenowych, zlecanie
    wykonawstwa inwestycji i remontów wybranym firmom, przygotowanie umów
    na wykonanie zadania
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów oraz uzgodnień z organami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
  • nadzór
    nad prowadzonymi inwestycjami i remontami, kontrolowanie i egzekwowanie
    jakości i terminowości realizowanych projektów inwestycyjnych i
    remontowych na potrzeby Spółki w obrębie fabryki (linie produkcyjne oraz
    infrastruktura)
  • przygotowanie i rozliczanie dokumentacji powykonawczej
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • planowanie budżetu i jego kontrolowanie na poziomie wykonawczym

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne
min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
praktyczna znajomość AutoCad, pakietu MS Office
świadectwa kwalifikacyjne branżowe będą dodatkowym atutem
znajomość procesów inwestycyjnych, procedur administracyjnych oraz aspektów środowiskowych
umiejętność pracy z klientem, inwestorem oraz podwykonawcami
dobra organizacja pracy, aktywne podejście do rozwiązywania problemów, inicjatywa, samodzielność
mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Praca w firmie o długoletniej tradycji

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Wsparcie we wdrożeniu do pracy

Paczki świąteczne dla Pracowników

Dogodny dojazd komunikacją miejską miasta Poznania

Wynagrodzenie zależne od zaangażowania i osiąganych wyników

Karty
Multisport

Ubezpieczenie grupowe

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2020.02.27, wyświetleń: 739

nr ogłoszenia: 1734